logo_grass.jpg

GRASS MENU

PEKA MENU

logo_peka.jpg

B.Arredo - wkłady drewniane

logo_barredo.jpg

Wkłady Tworzywowe

logo_elektra.jpg

Program Aluminium

Fronty meblowe

Statystyka

Odsłon : 542913
Systemy oświetleń regałów sklepowych

Z innowacyjnych systemów oświetleniowych linia ELEKTRA otwiera nowe możliwości dla witryn w punktach sprzedaży. Proponujemy atrakcyjnie zaprojektowane, niezawodne i elastyczne rozwiązanie, które może być zastosowane do oświetlania sufitu, ściany, podłogi oraz do podwieszania.

0000000254

Świetlówki: W dzisiejszych czasach potrzebne są rozwiązania, które oszczędzają energię i koszty. Dlatego ELEKTRA zaproponowała technoogię oświetleniową opartą o lampy fluorescencyjne.

LED (Lighting Ematting Diode) jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu meblarskiego, ponieważ diody LED są wyjątkowo małe, stabilne i praktycznie bezobsługowe. Lampy LED posiadają długą żywotność przy jednoczesnym niskim wydzielaniu ciepła (co wiąże się z mniejszym zużyciem energii). Posiadają także wysokie nasycenie światła i emisję światła. Lampy LED nie emitują podczerwieni.

Akcesoria: Jako dostawca systemów oświetleniowych ELEKTRA oferuje szeroką gamę dodatkowych produktów. W dodatku do mini-system plug, znajdą Państwo wszystkie niezbędne przewody, wyłączniki, gniazda elektryczne, czujniki i lampy.